Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Apartmán &Rooms Slovenian Istria, Koper

Popis

Truške Obec se nachází v centru slovinské Istrie, pouhých 15 minut jízdy od centra Koper. Mimo obec je rodinné ubytovací zařízení Kozlović, kde nabízí pokoje a apartmány, stejně jako kulinářské speciality pořadí. Lokalita je klidná, s krásnou přírodou a krásným výhledem na moře a krajiny. Prostředí je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a výstavbu nové síly, ale chcete zůstat v centru událostí slovinského pobřeží, kde je rozšířená po celé středomořské klima uctivý. Kromě svěží a nádherné, že tě vidím na návštěvě u nás Vám nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a apartmány pro tři osoby (vlastní koupelna a kuchyně) vzduchu. Pokud si budete přát, můžete si připravit snídani po předchozí domluvě nabízející obědy a večeře. Uživatelé z pokojů je plně vybavená kuchyň a terasu s grilem. Můžeme také pomoci při organizování aktivní dovolené a nabízí zázemí pro semináře a setkání. V okolí jsou stezky vhodné pro cyklisty. Camino vás provede loukami a lesy v blízkosti potoka a je plná svěžesti. S cílem lépe pochopit kulturu vína, můžete navštívit nedaleké farmy, které patří do Wine Road Istrie. Kromě toho, terasa, která vybízí poležavanju a vyhřívat se v klubovně, relaxovat s kulečníkem, stolní fotbal, šipky nebo hrát "hru Briscola" s místními obyvateli. Nabízíme také počítač s bezplatným připojením na internet. V letních měsících se konají po všech okolních vesnic, tradiční dovolenou - Sagra, kde můžete poznat zvyky a obyčeje Ištrijanov kořenů a ochutnat typická jídla. Zejména je třeba poznamenat, že v měsíci květnu v Marezige sousední obci, tradiční výstava Refosco, které ocenit nejlepší vína a který se provádí u cvičiště rolnického života Ištrijanov koná. Mezitím, v červnu, kdy zase všechny příznivce jazzu, big bandy na festivalu MareziJazz.

Mapa

Hodnocení

Zůstal jsi tady? Přidat recenzi

Jerzy Skulimowski

Saturday, August 18, 2012
Polecam ! Znakomite miejsce w Słoweńskiej Istrii.Przystępne ceny za nocleg. Blisko do Kopru,Piranu itp.Bardzo mili gospodarze. Doradzą, pomogą.Jeśli ktoś szuka cichego lokum z dala od miejskiego gwaru i z boku kurortów to jest właśnie to.Pani Mateja Hrvatin Kozlovic zajmuje się też produkcją oliwy z oliwek.Do kupienia na miejscu.Super jakość.

Andrea Švancárová

Friday, August 5, 2011
V tomto zariadení sme boli ubytovaní 10 dní,mali sme krásnu izbu s balkónom a výhľadom na more.Cítili sme sa tu výborne a to aj vďaka úžasným hostiteľom ako Kozlovičovci nepochybne sú.Majiteľka Tejka je milá,priateľská,vždy ochotná pomôcť a poradiť.Preto toto zariadenie 100% odporúčam navštíviť!!!! O rok sa tam už tešíme.S takýmito úžasnými ľuďmi sme sa ešte nestretli...
Od 20 €/noc
Min pobyt je 1 nocí
Mateja Hrvatin Kozlovic
+386 41 248 964
Od 20 €/noc
Kontakt