Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Apartmány PRI KOKOLU, Bled

Popis

Dům se nachází ve starém centru vesnice Bled. Je určen výhradně pro vysílání a apartmajev.Goste pokoje, které zůstanou u nás déle než pět dnů, budeme jezdit zdarma v kočáře a Bled (30 min). V blízkosti domu je krásný stadion a hřiště pro děti.  V domě jsou tři byty. První osoba k rozšíření rozsahu dvě ložnice, kuchyň, koupelna a terasa. Druhý ze tří lidí, se dvěma ložnicemi, kuchyň, koupelna. Tři až šest osob má kuchyň, koupelna a dvě ložnice spojené. Hotel nabízí bezplatné parkování před domem pod střechou nebo parkování dle dohody. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celé budově, každý byt je připojen přímo na kabelu. To je také ve všech apartmánech kabelové televize.

Hodnocení

Zůstal jsi tady?

Dana

Saturday, August 4, 2018
Ubytovanie čisté, kusok od jazera,dobrá poloha,ale v prvom rade by som chcela pochvalit pani MOJCU.S takou ochotnou a priateľskou domácou som sa ešte nestretla. Ak chcete navštíviť Bled a jeho nadherné okolie, toto ubytovanie vrelo doporučujem.

danijela i goran obradovic

Tuesday, May 12, 2015
Zaista savrsen smestaj, prelep, udoban cist i veoma prostran apartman.Na izuzetno dobroj lokaciji, u gradu ali u mirnom delu. Velika prednost je privatan parking uz samu kucu sto u Bledu pretstavlja pravu dragocenost jer se parking obavezno svuda placa. Gdja Mojca je divan domacin, srdacna, ljubazna, usluzna.A krempite za srecan put nikada necemo zaboraviti! Bilo nam je kao kod kuce!Svakako doci cemo opet!
Od15 - 25 noc(í)
Min pobyt je 1 noc(í)
Stane Zalar
+386 (0)31 581 988
Od15 - 25 noc(í)
Kontakt