Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Apartmány IVAN

Popis

Na úpatí hory, Přírodní park Biokovo leží Podgora, jehož svahy jsou porostlé hustým různých středomořských rostlin, zejména staletí olivovníky. Pebble Beach v úseku perlový náhrdelník po 4 km pobřeží, úpatí. Podgora, kromě přírodních krás, kvalitní hotel a ubytování v rodině, bohatá gastronomická nabídka, nabízí turistům kvalitní a rozmanité kulturní, sportovní a zábavní. Apartmány jsou umístěny doslova méně než jednu minutu chůze od hlavní pláže a centra města Podgora. Obchody, restaurace a vše, co potřebujete, jsou umístěny do dvou minut chůze. Jak je TAXI / SHUTTLE do města Makarska. Jsme tři minuty chůze od přístavu, kde lodě odchýlit denně na krásné ostrovy Jaderského moře. To kombinuje pohodlí je téměř všechno, ale umožňuje vyhnout se shonu na hlavní ulici ve večerních hodinách - což pro úplně pohodovou dovolenou. Máte-li jakékoli dotazy ohledně Dovolená Podgora nebo chcete provést rezervaci, prosím, neváhejte kontaktovat Lada prostřednictvím telefonu, e-mailem nebo poštou. Budeme rádi, aby vám pomohl, jakkoli to bude možné.

Hodnocení

Zůstal jsi tady?

family Sunde

Tuesday, September 23, 2014
We have just returned home from a brilliant three week stay at the Boric Apartments in Podgora. Right from our first communication with Lada, everything was perfect. Lada arranged our transfer from Dubrovnik airport and we arrived very late on a Sunday night to be greeted with a warm welcome by Lada and Braco. The apartment was fabulous - amazing views, spotlessly clean, spacious, well appointed, in a brilliant location right on the beach and just a few steps to the main promenade for shopping and restaurants. Lada and Braco were wonderful and went beyond our expectations to make sure our stay was very special. They are very lovely people whose interest in the wellbeing of their guests is paramount to them. We highly recommend these apartments which are in a prime location and operated by very friendly, obliging and dear people. Our warmest and heartfelt thanks to Lada and Braco for everything. Roy, Janelle, Stefan and Anton Sunde. Auckland, New Zealand. September 2014. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Donna Youngman

Wednesday, November 7, 2012
Thank you so much again. This year I took my 76 year old Mum as her Grandfather was born there. A fantastic holiday destination for all. So relaxing and just pure paradise. Clear calm waters and amazing sunsets. The boat leaves from here to Hvar, Brac and Korcula. See you next year!

Donna Youngman

Monday, January 23, 2012
When I arrived at my apartment I couldn't believe it. It was amazingly beautiful. The views from the two balcony's out to the Adriatic sea and the near by islands was just paradise. Podgora is an amazing little town filled with atmosphere and great restaurants and nice people. I will be back in 2012.
Cena na vyžádání
Lada Borić
+385 91 539 94 82, +385 21 62 52 81
Cena na vyžádání
Kontakt