Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Garsoniéra NEMO the King of the Beach, Dubrovnik, Lapad

Popis

Byt Nemo se nachází přímo na krásné promenádě Uvala Lapad, 2 min chůze od písečné a oblázkové pláže, krásné a velmi atraktivní části Dubrovníku.  Dům a náš byt je nově postavená a nabízí veškeré pohodlí, které může potřebovat strávit velmi příjemnou dovolenou. V klidném prostředí, s barevnými středomořské vegetace, aby to pěkné kouzlo. Parkování je možné na ulici před naším domem a autobusová zastávka s pravidelným autobusovým spojením do Starého Města se nachází pouhých 10 metrů od hotelu. Naším cílem je nabídnout vám nejlepší možné ubytování při pobytu v Apartmán Nemo, aby Váš pobyt v Dubrovníku, jak příjemné je to možné. Při pobytu v Apartmán se Nemo můžete navštívit Staré město Dubrovník a mnoho oblázkové a skalnaté pláže podél poloostrova Lapad. Supermarkety, pošta, banka, pfarmacy, různé restaurace nabízejí, dětské hřiště s zábavního parku, tenisový kurt, jsou velmi blízko a v docházkové vzdálenosti od bytu.

Hodnocení

Zůstal jsi tady?

Lily and Aksal

Sunday, August 19, 2018
We stayed in NEMO apartment for 3 nights. Location of this apartment is perfect. Close to the beach, restaurants, stores and close bus ride from to the old town Dubrovnik. The apartment was clean, and modernly furnish with nice balcony to enjoy your morning coffee. Our bed was very comfortable. Our host Mirjana was very helpful. She provided us with a lot of useful information and tips for our stay in Dubrovnik. We would definitely recommend this apartment to everyone. Lily

Andris

Saturday, September 10, 2016
Apartment Nemo is very close to everything, cafe’s, restaurants, the shop, the bus stop and the beach at 2-3 min walks. Very friendly owners Mirjana, fully equipped and clean apartment, decoration is nice and modern, comfortable bed and quiet there. Very important for this “hilly” area, we didn’t have to walk up to hill from beach to apartment!!! Thank you, Mirjana, if we go back to Dubrovnik, we will definitely stay here again!

Alena

Thursday, February 18, 2016
Apartment Nemo is amazing, clean, there is everything you need. The location is the best, 2 min from Lapad beach, near shops and a lot of restaurants and bars. The bus station to old town Dubrovnik is 5 minutes from apartment. The owner Mirjana is really nice and helpful. We will definitely stay again.

Aktuálně neaktivní

Tato reklama je momentálně neaktivní. Publikujeme je pouze pro referenční účely. Majitel ho však může aktivovat brzy.

Aktuálně neaktivní

Tato reklama je momentálně neaktivní. Publikujeme je pouze pro referenční účely. Majitel ho však může aktivovat brzy.

Vrátit se později nebo zobrazit další aktivní reklamy:  Lapad

Vrátit se později nebo zobrazit další aktivní reklamy:  Lapad