Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Apartmány HOUSE RACIC, Dubrovnik, Lapad

Popis

DŮM Racic Lapad Bay, Dubrovnik / Byty: MEDITERAN: 2 +2 osoby, 60 m² + 15 m² terasa, plně klimatizovaný Jadranu: 2 +1 osoby, 50 m² + 15 m² balkon, plně klimatizovaný LANTERNA: 2 +1 osoby , 50 m² + 7 m² balkon, plně klimatizované Racic HOUSE je atraktivní mediterian vila, rodina vlastnila, postavený v proslulé kamenné Brač. Nachází se těsně nad přímořské promenádě v turistické části Dubrovníku Lapad. Unikátní nábřeží umístění v Lapad Bay je zajímavá kombinace velké turistické nabídky, stejně jako oddělení od automobilové dopravy a hluku. Ideální pro Zapoj se slunce a moře (5 metrů) a relaxační dovolenou. Vila je surraunded s mnoha tipical mediterian rostlin a stromů. Všechny naše apartmány jsou velmi dobrý standard, zdobená v dřeva a přírodních materiálů se zajímavou a unusuall tradičního námořní položky z historie Dubrovníku. Terasy a balkony jsou s výhledem na písečné pláži na východě a na ostrovech s otevřeným mořem na západě. Apartmány s výhledem na moře v zátoce Lapad, a oni mají terasy s hodně sluníčka po celý den. Malé promenáda vede 70 metrů na východní straně na písečné pláže se snadným přístupem a krásná restaurace s mořskými plody menu.On západní straně promenáda vede přes mnoho klidné a zajímavé skalní beachs pod lesem, s nádherným výhledem na ostrovy a otevřené moře. Lapad Bay je turistické části Dubrovníku s restorants mnoha hotely a bary. Můžete navštívit některé restaurace s lehkým jídlem a pizza nebo rybí restaurace s dalmatské jídlo, vše v okruhu 100 metrů. Na nejbližší pláž je velmi zajímavé, plážový bar s lehkým hudby a má dobrý výběr nápojů a koktejlů. Pro každodenní nákup Máte obchod s potravinami 100 metrů od domu a tam je supermarket s nízkými cenami (200 metrů). Vila se nachází 2 km vzdušné vzdálenosti od Starého města, které je dobře zloučené s taxi, autobusové a lodní linky, nebo 25 minut příjemnou procházkou. Pro více informací, návrh, fotografie, nebo rezervace, kontaktujte nás.

Hodnocení

Zůstal jsi tady?

Pero

Friday, September 23, 2016
Fantasticna obitelj Racic. Fantasticna lokacija u prelepom Dubrovniku. Srdacno preporucujemo svima.

Anders Jacobsson

Monday, May 26, 2014
Only one rating. Awesome! A fantastic accommodation with a magnificent view of the ocean right on the housing edge. We were three couples who rented all three apartments, all with terraces. Perfect if you are several families, but still will have some privacy. The area is quiet, but with many good restaurants around. Do you prefer to cook your own food is a good supermarket nearby. Do you like to walk, it takes about half a time to the old town. We appreciated the environment "at home" after half a day in the crowded Old Town. The family Racic is wonderful, they are not there when you don´t need them, but they are there when you need them and they can help with almost anything. If you find a budget flight, a stay at Racic House will be cheaper than a charter trip. And much better! Highly recommended! Anders and Kerstin Sweden

Singleton

Thursday, April 5, 2012
Firstly as already mentioned the Racic family are very charming and helpful. We arrived very early as we were staying at a nearby hotel (1130) but none the less they let us in with no problem at all. Also on leaving for the airport at 1800 hrs we were again welcome to stay till our taxi arranged by the Racic family picked us up. The apartment we had (The Adriatic) was very good with wonderful views form the large balcony. The apartment is furnished traditionally but with a modern leather suite. The TV is mainly German channels but thankfully a few news channels if you needed to keep up with the world news! The position is the winner here being right on the beach - 2 minutes down a sea front walkway- so the views are obviously superb. There's also heating and aircon which was handy as we experienced both extremes of weather in just three days! Lapad itself has some nice little bars, a few on the beach itself and some down a nice modern roadway that heads to the bus stop route (200 mtrs away)to Gruz harbour and Dubrovnik old town. Fish retaurant is so close you can alost smell the fish (Casa) plus other mainly hotel restaurants within a few minutes walk- in particular the More hotel with a fab restaurant and cave bar which is simply stunning, the other direction we liked the Hotel Dubrovnik bar and food. Another very good eatery is the hotel just to the left The Kompas (try the home made noodles with beef tenderloin. Good large bed (pillows slightly hard) but the local beer Ozkusko helped that problem! Full size fridge, great shower. Would certainly recommend for the location alone but it's also very comfortable- so thank you Racic family. The old town, superb and certainly has prices to suit all budgets.
Cena na vyžádání
Min pobyt je 3 noc(í)
Ivo Račić
+385 98 160 9620
Cena na vyžádání
Kontakt