Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Villa Villa Petrosa, Dubrovnik, Konavle

Popis

Green Lagoon Byt je perfektní směs minulosti a současnosti, a je dobrým příkladem místní, střední třídy architektury. Původně 19. století zámek, je tento byt dostal citlivou rekonstrukcí ukázat svůj jedinečný charakter. Jsme věnovali sami navrhnout moderní, pohodlné a luxusní ubytování s historickou a vzdělávací dotek. Ať už se těší na romantickou dovolenou, roční rodinný výlet, nebo jen chcete vychutnat krásný Dubrovnik region s jeho nádhernou architekturou a potravin, je Green Lagoon situován a umožní vám dobít své baterie a vyživují vaše tělo a duše. Krásná soukromá pláž s parkovacím stáním je k dispozici pro hosty tohoto bytu v malé rybářské místo Molunat 10 km daleko. Tento apartmán je pojmenován po zelené a úrodné údolí Konavle, který byl zásobující oblast Dubrovnik po staletí, i dnes. Konavle region oplývá přírodou a respektuje tradiční způsob života a architektonického dědictví. Byt se nachází v obci Gruda, centrum Konavle regionu, pouhých 10 km od mezinárodního letiště Dubrovnik, a poblíž mnoha zajímavostí. Vynikající autobusová linka vás zaveze kamkoli budete chtít jít (6 hodin ráno až dvacet jedna hodin). (Nabízíme také možnost bytu + půjčení auta.) Banky, pošta, autobusová zastávka, obchody s potravinami, lékař, kavárny, tržnice, rybí trh, lékárna, kadeřnictví, atd. jsou jen pár minut 'chůze od bytu. Najdete zde mnoho zajímavých historických míst a tradiční venkovské restaurace, kde si můžete vychutnat vynikající domácí pěstované potraviny. Například: • Vodní mlýny na řece Ljuta na slavné restaurace "Konavoski Dvori", kde servírky nosí tradiční kroje regionu (2 km nebo 20 minut chůze 'vzdálenost). • Vysoce doporučujeme tradiční restaurace "Koračeva Kuča" (5 minut chůze 'vzdálenost). • Cavtat - perla Středomoří (12 km) je ideální místo, kam jít na ryby večeři, noční život nebo celodenní výlet (mauzoleum sochař Ivan Meštović, Vlaho Bukovac dům, atd.). • Molunat - vesnici rybářů s krásnými plážemi a v návaznosti na tradiční způsob rybolovu (10 km). • Město Dubrovnik (25 km), je historickým a kulturním centrem této oblasti. Můžete cestovat po silnici nebo vodním taxi z Cavtat. • Unikátní oblázková pláž pod Konavle útesy (5 km). • Historické památky, jako je bas-reliéf z pohanských Mithras boha datovat se od 2. století, Soko pevnost, v neděli tradiční kostým tanec v Čilipi a jeho Národopisné muzeum. • Černá Hora bay (10 km) a Bosna a Hercegovina (35 km), kde East meets West. Pro ty, kteří dávají přednost aktivnější dovolené, tam jsou volby na koni, ATV safari, jeep safari, jízdu na kole, na mořském kajaku, všechny druhy vodních sportů, atd. Tam je mnohem víc vidět a dělat v závislosti vašich preferencí, a my jsme vždy na vaše služby, které vám pomohou s případnými dotazy můžete mít. Prosím, neváhejte napsat a zeptejte se nás. S pozdravem, Green Lagoon zaměstnanci

Hodnocení

Zůstal jsi tady?

Sue Harrison

Saturday, August 10, 2019
My family (with two children aged 14 and 17) spent a week in this lovely apartment during August 2019. We were met at the apartment upon arrival and made to feel very welcome. The views across the valley to the mountains are beautiful. The apartment has three equal sized double bedrooms and two bathrooms. The patio is really spacious and, although the pool is small, the children used it a lot. The best thing is the private beach which is around a ten minute drive away. Steps lead down to a platform which has sunbeds and plenty of shade and it is amazing to swim in the sea, as we would only occasionally see other swimmers. Gruda is a great village with a few bars, a good grocery store, and George the butcher's shop is on the ground floor. We took the boat from Cavtat to Dubrovnik which was easy. Cavtat is a really nice resort town with lots of restaurants, watersports and nice walks. We also drove to Kotor in Montenegro for a day. Thank you to Niksa and Sanja for their hospitality. This villa is definitely recommended.

Trevor Howard

Monday, April 2, 2018
Our family have stayed in this lovely villa for three summers, 2014, 2016 & 2017. Niksa, the owner is a lovely man and makes sure you have everything you need and great knowledge of the area. The private beachside is paradise, lovely blue sea to swim and sunbath. We love coming here. The village of Gruda has everything you need, its quite, but in easy drive of towns. Enjoy a glass by the pool and occasionally be spoilt by a display of lightning over the mountains.

Mia Öhrnell

Thursday, July 4, 2013
This apartment was great! It has got everything you need and the access to your private beach is a luxury. The people in the village was very nice and we felt welcome in a very nice way. Niksa was a perfect host and he fixed everything we needed help with, and more. The only thing that could have been better was the bus-timetable. It required a good deal of planning. But, we had contact with a good taxidriver so we were good anyway. If you want to live in a small village that still can provide what you need, this is the Place!
Od 300 €/noc
Min pobyt je 6 noc(í)
Nikša Metkovic
+385 98 428 555
Od 300 €/noc
Kontakt