Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Garsoniéra DAVOR TOMAŠ 1, Brela

Popis

Chtěli byste strávit příjemnou dovolenou, užijte si moře - Brela návštěva, perla na pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku, a atraktivní turistickou destinaci. Brela se nachází v centru Dalmácie v oblasti Makarské riviéry v úpatí horského svahu. Zelené olivovníky a borovicemi, krásné a dlouhé písečné pláže a křišťálově čisté moře Brela klasifikován po mnoho let jedním z předních turistických letovisek v Chorvatsku. Apartmány Davor Tomáš Davor Tomáš Villa se nachází v okrajové části Brela - Stomarica. Villa se nachází 130 metrů od moře. Na pláži se dostanete do části a po schodech. Díky své vyvýšené poloze a orientaci na jih, apartmány mají výhled na moře a ostrovy Brač a Hvar. Nabízíme pronájem apartmánů a ubytování v pokojích s možností využití snídaně na požádání. Apartmány se nacházejí v přízemí, prvním a druhém patře s balkony nebo terasami a pokoje v prvním a druhém patře. Apartmány a pokoje jsou klimatizované a vila má vlastní parkoviště. Studio apartmán číslo 1 (2 soobe) Byt 22 m2 plochy v přízemí. V bytě je klimatizované a skládá se z obývacího pokoje s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vybavený kuchyňský blok, SAT TV a koupelnou (vana, WC). V přední části bytu terasu. Za 3 dny měnit ručníky a ložní prádlo každých 7 dní. Závěrečný úklid bytu je zahrnuta v ceně.

Hodnocení

Zůstal jsi tady?

Geta

Monday, August 30, 2010
Me and two family friends we had occupied two apartments and one rooms for two weeks this august. Wonderful locations, nice panorama view, new&charming house and garden. Family owner: Slaven, Leda and Thomas paid very much attentions to us ! They make our holidays better with an delicious welcome dinner and information &reservations at turistic trips. I hardly recommend this quiet and clean locations as best value for family!

Alex

Tuesday, September 29, 2009
Me and my wife with 2 little kids stayed at this house for 2 weeks this September. We occupied an appartment on the third floor. The place is fantastic - great view from the balcony, nice & tidy new house, very quiet. The hosts - Slaven, Leda and Tomas is also what makes your stay great. The complimentary dinner they treated us was the best meal we had in Croatia :-). The villa is 3 kms from the village center where the majority of restoraunts and shops are located. There is a promenade going along the coastline that offers fascinating sea views, so if you like us enjoy walking - not a big deal. Even with a stroller, we walked back and forth almost every day. But coming in a car is probably not a bad idea. There are also a couple of nice places to have a dinner within a few minute's walk from the appartment too. Overall, this place is great for families with small children. If you prefer a more vibrant place , you may want to go to Baska Voda or Makarska.
Cena na vyžádání
Min pobyt je 1 noc(í)
Slaven Tomaš
+385 91 567 29 23
Cena na vyžádání
Kontakt