Apartmán Villa Miramare 31740, Kotor, , Priobalni dio (Crna Gora)

Objevte rekreační ubytování v Chorvatsku, Černé Hoře a Slovinsku

Apartmán Villa Miramare, Kotor

Popis

Tento nábřeží 2 ložnice, 2 koupelny apartmány jsou kompletně zrekonstruována na nejvyšší úrovni, a je 1 km chůze od živé Kotoru Starého Města. Bývalý kapitána kamenný dům se nachází 5 metrů od klidných vodách Kotoru Bay, které je seznamu světového dědictví UNESCO. Byt je každý 70 m2 jsou klimatizované a vytápěné. K dispozici je fantastický, 150 m2 sluneční terasa částečně ve stínu historické vinné révy ve dne a plně je v noci osvětlená, s grilem a posezením s tabulkami. Schváleno oficiální Černá Hora Tourist Board s 3-Počet hvězdiček. Ceny jsou uvedeny za apartmán a noc. Máme dva apartmány. Terasa a Rosa. Byt Rosa je jedna ložnice pod terasou Apartmán 40 sqmtrs, pro 2 dospělé osoby a 1 dítě nebo 3 dospělé osoby. Oba apartmány mají pračky, kuchyň, airconditions, TV s kabelovou TV, Intenrnet vtip WiFi. Parkování pro 1 auto ostatní vozy na veřejném parkovišti 25 m od hotelu. Malý obchod s potravinami na 50 m, další obchody a reaturants jsou na 25m, včetně lékárna, pošta peněžním stroje. Kotor je na 20 minut pobřeží silnice docházkové vzdálenosti. Četné restaurace kaváren zmrzlina obchody na pobřežní silnici do Kotor.Swimming je možné před domem na našem molo. Dubrovnik Airport se nachází na 75 km / 1 hod pohonu letiště / Tivat o 10 minut jízdy taxi trvat Abt 10 Eur. Námořní linky z Kotoru do Bari Itálie. Handicap pouze Rosa.

Mapa

Hodnocení

Zůstal jsi tady? Přidat recenzi

Harry Sam

Sunday, February 28, 2016
We had a wonderful time in this lovely apartment. It is very spacious, is in a great location and is a stone's throw from your own beach strip already set with lounge chairs. The very large terrace overlooks the sea with tables, chairs and a bbq. Its is paradise being on it. Inside is a fully equipped kitchen, nice sized bathroom and additional half bath. The owners are a very nice couple and very willing to help out

Jason Gray

Friday, January 15, 2016
Thank you for having us in Kotor! The place is in a beautiful location on the bay with incredible views. It's large - was just two of us but can easily accommodate a large family across the multiple rooms. Has a big terrace where you can spend time overlooking the water. There's also a small personal dock where you can swim in the bay. It took us about ~25 min to walk into old town. There are restaurants along the way. There's a big kitchen but old pots/pans so if you're staying there for more than a couple days and planning on cooking may want to bring your own things. Place isn't luxurious inside but it's certainly comfortable and great value for cost. Didn't meet Ana or her father who were referenced in other's posts, but communicated easily with Ana over email and her family who lives right next door let us right in. Overall, would recommend to you too!
Od 150 €/noc
Min pobyt je 4 nocí
Ana Radimir
+382 69 950 442 +382 69212 057
Od 150 €/noc
Kontakt